ROBOT-doma.cz

Vítejte

Neato

Co Neato umí


Uvnitř každého vysavače Neato je spousta opravdové technologie

Neato skenuje, mapuje a plánuje Většina běžných robotických vysavačů se v místnosti pohybuje náhodně, naráží do zdi nebo do nábytku. Jezdí dokola, některá místa přejedou několikrát a na jiná místa vůbec nedojde. Neato za každých podmínek ví, kde má být. Neato používá jedinečné laserové oko s infračervenými paprsky, kterým skenuje své okolí pětkrát za vteřinu. Výsledkem je vysoce přesná 360 ° mapa místnosti včetně rozmístění nábytku či překážek. Pak robot účinně vysává ve vzoru přímých, překrývajících se čar. Běžné robotické vysavače narážejí náhodně od zdi ke zdi Neato vidí a vysává systematicky Neopovažujte se ho nazývat zametač. Mnoho robotů "vysavačů" jsou opravdu jen zametací stroje. Jejich nízký sací výkon z nich dělá pouze doplněk. Neato je jiný. Je to nejsilnější robotický vysavač na trhu. Jádrem každého Neata je odstředivý tlakový lopatkový rotor principu letadlové turbíny, který vytváří vysoce výkonné sání. Můžete se spolehnout na to, že Neato posbírá vše, co tradiční vysavače. Hrubé nečistoty, chlupy domácích mazlíčků, prach, drobky, atd. Vyhýbání se překážkám Při pohybu po místnosti, umožňuje Neatův senzor vyhýbání se překážkám jako je nábytek, stěny, schody nebo domácím zvířatům. Postará se o sebe sám Neato zvládne rozsáhlá podlaží, protože automaticky dobíjí své baterie. Když mu dochází energie, jednoduše se vrátí na svou základnu a dobije se. Pak se vrátí zpět k vysávání přesně tam, kde skončil. Bezsáčkový S Neatem nemusíte myslet na nákup nebo výměnu sáčků. Neato shromažďuje veškeré nečistoty ve shora odnímatelném zásobníku prachu. Když je plný, jednoduše jej vysypete do odpadu. Snadné plánování Zvolte plán a Neato bude automaticky vysávat v nastaveném čase každý den, každý druhý den, nebo 3 krát týdně. To je na vás. Domácí zvířata a alergie Dýchat čistě. Neato má modely speciálně určené pro majitelé domácích zvířat a alergiky. Tyto modely se vyznačují dvěma speciálními nástroji pro odstranění alergenů z vašeho domova. Kartáč na chlupy, který je zvedne z jakéhokoli povrchu a vysaje. Také speciální skládaný HEPA filtr odstraňující částice z proudu vzduchu až do 3 mikronů včetně plísní, výtrusů a částí roztočů, kočičích a psích alergenů, pylu, vláken koberců či textilu. Všechny typy podlah Na rozdíl od některých vysavačů jsou Neato roboti určení pro vysávání všech typů podlah. Tak mohou přejít z koberce ve vašem obýváku přímo na dlaždice v kuchyni. Dostane se tam, kde vy jen ztěžka Jsou místa ve vaší domácnosti, která se nevysávají často nebo vůbec, protože jsou těžko dostupná. Robot Neato je vysoký jen 10,2 cm, takže se lehce dostane pod postele, pohovky a ostatní místa, kde se s běžnými vysavači nedostanete.

Rozhodujete se pro Neato?

Proč bych si měl koupit robotický vysavač?

Chcete mít čisté podlahy, ale neradi vysáváte? Pak je Neato robotický vysavač právě pro vás, protože Neato bude vysávat za vás. Stisknete tlačítko pro spuštění vysávání nebo nastavte časový plán úklidu jednou za tři, čtyři dny nebo každý den pokud máte domácí zvířata nebo je vás doma hodně. Koho u vás doma baví vysávat? Nechte to za vás udělat Neato a věnujte se tomu, co vás opravdu baví. Přesto budete mít stále perfektně čistou domácnost.

Je Neato pro mě?

Máte domácí zvíře? Neato pomůže udržet váš domov bez chlupů a alergenů. Chcete vysát prach pod postelí, ale nedosáhnete tam? Nechte to udělat Neato. Neradi vysáváte, ale máte rádi čisté podlahy, když se vracíte domů? Pak je Neato vysavač právě pro vás. Aby byl robot Neato šťastný, stačí mu pouze jemná a láskyplná péče. Pokud budete Neata udržovat a čistit, bude vaše přátelství dlouhé, úspěšné a váš domov bude perfektně čistý.

Proč je Neato vysavač lepší než jiné vysavače?

Neato při vysávání odvádí lepší práci: je inteligentnější, výkonnější a má větší kapacitu zásobníku než jiné robotické vysavače. • Inteligentní – svým laserem naváděným mapování a navigačním systémem, Neato plochu skenuje a pak systematicky vysává. Ostatní roboti náhodně narážejí po místnosti. Neato je také rychlejší, vysává třikrát až čtyřikrát rychleji než ostatní roboti. Podívejte se na toto video, které roboty porovnává vedle sebe. Neato na rozdíl od jiných robotických vysavačů dokáže vysát více pokojové prostory nebo rozsáhlá podlaží. Neato ví, kdy mu dochází baterie, automaticky se dobije a pak pokračuje ve vysávání přesně od místa, kde úklid přerušil. • Sací výkon – Neato nabízí nejsilnější sací výkon ze všech robotických vysavačů na trhu. Jeho velký HEPA filtr zachytí mikro-alergeny a prach bez ztráty sacího výkonu. Neatova hranatá příď a malá výška mu dovoluje vysávat pod nábytkem, v rozích a v blízkosti stěn. • Kapacita – Netův extra velký, bezsáčkový zásobník prachu je pohodlný a šetrný k životnímu prostředí. Neato má delší kartáč, větší filtr a větší zásobník prachu než ostatní robotické vysavače. Neato kartáče vyčistí všechny druhy podlah včetně koberců.

Jaké jsou výhody metodického lineárního vysávání proti náhodnému narážení dokola místnosti u jiných robotů?

Neato robot vysává stejně jako vy. Pomocí inteligentního vzoru si Neato zvolí svůj pohyb. Proto vysaje celou podlahu rychleji, s úsporou energie a důkladněji než ostatní robotické vysavače. Neato vysávání ve vzoru lineárních, překrývajících se čar je účinnější než narážení dokola místnosti u jiných robotů. Narážení dokola totiž zapříčiňuje, že na některá místa podlahy se dostane robot vícekrát a na jiná místa pouze jednou. Na některá místa možná nedojde vůbec. Tento způsob navigace je ztrátou času a energie. Neato vysává třikrát až čtyřikrát rychleji než jiné robotické vysavače. Vzhledem k tomu, že Neato robot vydává méně energie na pohyb, může použít více energie na sací výkon, který je mnohem silnější než u jiných robotických vysavačů. Tím získáte čistší podlahy.

Jaké typy podlah Neato vysává?

Neato funguje skvěle na všech typech podlahových krytin včetně koberců, tvrdého dřeva, linolea, vinylu a dlaždic.

Co znamená „inteligentní vysávání“?

Robot Neato využívá vestavěné inteligence pro určení, jak nejefektivněji jednotlivé místnosti vysaje. Robot místnost laserem naskenuje a vytvoří si její mapu. Pak zvolí nejlepší možnou cestu a začne metodicky vysávat tam a zpět ve vzoru lineárních, překrývajících se čar. Protože mapa zahrnuje stěny, dveře a jiné překážky, robot Neato se vyhne většině nábytku a stěn na rozdíl od jiných, dokola narážejících robotických vysavačů. Neato vysávání metodou lineárních čar také šetří energii a čas.

Jak velkou plochu robot vysaje?

Neato vysává dobře malé i velké plochy. Při vysávání velkých ploch si automaticky dobije své baterie, pokud to během úklidu potřebuje. Když si sám baterie dobije, vrátí se pak zpět pokračovat od místa, kde vysávání přerušil. Skutečnosti jako množství nábytku v místnosti nebo typy podlah ovlivňují, jak rychle a jak velkou plochu Neato vysaje. Protože voda může poškodit elektroniku robota, musí být Neato používán výhradně uvnitř bytů a budov.

Jak dlouho Neatovi trvá vysát jeden pokoj?

Při testu v místnosti 2,5 x 3,7 metrů ji Neato vysál třikrát až čtyřikrát rychleji než ostatní robotické vysavače. Doba za jakou Neato místnost vysaje, závisí na její velikosti a množství nábytku.

Vysaje Neato pod mým veškerým nábytkem?

Neato vysaje pod jakýmkoli nábytkem, pod kterým je mezera větší než 10 cm.

Vysaje Neato mokrou podlahu?

Nepoužívejte Neato na mokrou podlahu a udržujte jej mimo dosah vody. Vlhkost může poškodit elektroniku robotického vysavače a způsobit jeho poruchu. Před vysáváním přesuňte misky zvířat obsahující vodu a podnosy pokojových rostlin s vodou nebo použijte hraniční pásku, abyste robota ochránili od styku s vodou.

Jak na Neato reagují domácí zvířata?

Většina uživatelů Neata říká, že zvířata spíše projevují zájem o Neata a nezdá se, že by je obtěžoval. Některá zvířata si s ním dokonce chtějí hrát! Neato se často sám v některých domácnostech stává domácím mazlíčkem a dostane i jméno.

Jak Neato funguje

Jak funguje navigační technologie Neata?

Neato používá sofistikovaný laserový snímač vzdálenosti. Tato technologie dává robotovi 360-ti stupňový pohled na jeho okolí, takže je možné, aby si vytvořil mapu místnosti. Odhalil stěny, dveře, nábytek a jiné překážky až do vzdálenosti 15 metrů. Tato sofistikovaná mapovací schopnost umožňuje Neatovi vyhnout se překážkám, které ostatní roboti mohou rozpoznat pouze tím, že do nich narazí. Když Neato začíná vysávat, tak si pokaždé vytvoří novou mapu, aby reagoval na případné změny v prostoru.

Jaké nečistoty Neato robot vysaje?

Neato vysaje běžné domácí znečištění jako špínu, zvířecí chlupy, drobky, prach a další. Srdce každého Neata tvoří velmi výkonné sání na rozdíl od jiných robotických vysavačů, které víceméně pouze zametou.

Jaká je maximální výška překážky, přes kterou Neato přejede?

Neato překoná překážky jako např. prahy nebo změny povrchu podlahy do výšky 1,9 cm až 2,5 cm.

Je to víc než tvrdá práce.

Je to naše vášeň.

O nás

Neato Robotics se sídlem v Kalifornské Silicon Valley, bylo založeno na myšlence, že je možné vyrábět roboty, kteří dokáží zvládnout domácí práce stejně inteligentně jako lidé. V Neato Lab, neúnavně pracují naši inženýři na vývoji robotů, které nelze nazývat hračkami, ale výkonnými čistícími stroji. Neato roboti nejen tvrdě pracují, ale jsou také chytřejší. Udělají všechnu špinavou práci za vás. Fakticky ani nemusíte být doma. Naším cílem je každého osvobodit od domácích prací a úklidu. Protože každý z nás má lepší a příjemnější věci na práci. Všechno to začalo na univerzitě. Joe Augenbraun, s inženýrským zázemím a s touhu začít robotickou společnost, se zapsal do programu magisterského studia na Stanford University. Neměl v hlavě specifický produkt nebo trh a pořád ještě hledal ten "skvělý nápad", když se potkal se spoluzakladateli Neato, JB Gomez a Linda Hirschhorn Pouliot. JB se zkušenostmi s rozvojem podnikání a prodejem a se stejným zájmem o robotiku jako Joe. Linda chtěla využít své výrobní a produktové zkušenosti, pro založení firmy zaměřené na výrobky pro ženy. Tito tři se zúčastnili každoroční Stanfordské Entrepreneur’s Challenge (podnikatelská výzva), což vyžadovalo, aby vytvořil kompletní obchodní plán nového byznysu. Po měsících výzkumu, se rozhodli zaměřit na v té době nové odvětví robotických vysavačů. To co viděli, se jim nelíbilo. Většina robotů na trhu používala softwarové algoritmy, které s nimi pohybovali téměř náhodně, čímž uklízeli zbytečně dlouho. Všichni tři věděli, že mohou vyvinout lepší řešení. Robota s inteligentním navigačním systémem používajícím lasery a kamery. První Neato byl představen v roce 2010. Dnes je koncept inteligentního systému laserového navádění srdcem každého Neato robotického vysavače. A na celém světě pracuje stroj, vytvořený Joem a jeho spolužáky v rámci univerzitního projektu, tak usilovně, že si lidé mohou dopřát trochu více volného času.